ЕКСКЛУЗИВНА 
"Booty Booster"
ПОНУДА!


Добиј 5 ластици со различно ниво на отпор,  ГРАТИС видео водич со 50+ вежби + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ДОМА за 1290 990 ден.


Вежбај дома, после работа или за викенд  👀

Види зошто првата залиха се распродаде веднаш 

Cotton candy babies?? Ги користам уште од нивно пуштање во продажба и можам да кажам дека разликата во тренинзите со и без нив е огромна. ?Сега не можам да го замислам тренингот без нив. Вежбите што доаѓаат заедно со ластиците иако навидум лесни и кратки – воопшто не се наивни. 10/10 recommended 

Александра Велкова (верифициран купувач) 

Баш ова ни требаше во Македонија со оглед на тоа каква е цената тука на спортската опрема. ОВА Е ПРЕПРЕПРЕКРСНО

Викторија Мицоска (верифициран купувач) 

Одлични се

Мартина Павлоска (верифициран купувач)

Одлични се ластиците, во комбинација со вежбите – прав погодок

Maja (верифициран купувач) 

Konecno I vo moi race!!Prekrasen dizajn,izbor na boi,pakuvanje,so eden zbor sovrsenstvo!!Drugo ne ni ocekuvav da mi pristigne 

Kristina (верифициран купувач)

Customers served! 970 + ПРОДАЖБИ 

25 МИНУТИ ВЕЖБАЊЕ НА ДЕН ЌЕ ТИ ДОНЕСАТ:

ПОДОБРО РАСПОЛОЖЕНИЕ

ПОВЕЌЕ ЕНЕРГИЈА

ЗГОЛЕМЕН ФОКУС

4 ПРИЧИНИ ЗОШТО ДА ГО КУПИШ ОВОЈ BOOTY BOOSTER

5 ластика = 5 нивоа на отпор = замена за тегови!

Екстра помош за оформување на нозете и задникот и совршена замена за тегови за долниот дел од телото. Тежината се заменува со отпор и нема потреба од справи.

Над 50 вежби за цело тело!

Спремивме специјални видео туторијали со ластиците за цело тело. Имаш цели 9 недели низ кои ќе напредуваш со различна тежина. Целта е да те направам силна и да ти завидуваат за booty-то! (погледни го пример видеото)

Совети за здрава исхрана!

За целосен ефект важно е да пазиме на исхраната. Booty booster вклучува насоки и совети како да се оформиш во најздравото и најсилното ЈАС!

ЛИчен профил и достапност на видеата од телефон, таблет и компјутер

Откако ја направиш нарачката ќе добиеш емаил порака од нас во којашто ќе добиеш насоки како да добиеш личен профил на peacharmy.mk. На овој профил ќе биде поставен видео водичот со сите материјали. 

ОПРЕМИ СЕ ДОДЕКА ТРААТ ЗАЛИХИТЕ

СЕТ ОД 5 ЛАСТИЦИ СО РАЗЛИЧНО НИВО НА ОТПОР + ВИДЕО ВОДИЧ СО 50+ СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИ ВЕЖБИ

Внимание! Правилно користење на ластиците може да доведе до високо ниво на самодоверба!

За само

 990 денари

“Ластиците се одлични!
Повеќе од 5 месеци ги користам и навистина се прекрасни“

- Силвана (верифициран купувач)

Здраво, здраво!

Оваа Booty Booster понуда ја креирав специјално за да имаш се што ти треба за фокусирано и ефикасно да ги тренираш мускулите во долниот дел на телото.

Индивидуално на себеси работам повеќе од 10 години, а во последните 5 години помагам на цела Армија од девојки - како на правилен начин секоја да ја изваја најдобрата верзија од себеси.

Немам трпение да го добиеш пакетот со ластици, да ги користиш вежбите и да ми се пофалиш со добри резултати.

Сакање,

Ана Стојанова ❤️

ЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Што се ластици за отпор?

Ластик или лента за отпор е еластичен ластик кој се користи при вежбање за подобар, посилен и поефективен тренинг.

Како ќе ми помогнат?

Можеби ластиците ќе бидат твое прво искуство во светот на фитнесот и си пресен вежбач, нека не те плаши ништо! Затоа постојат пет различни нивоа. Не сме сите во иста кондиција и спремност, а тоа не треба да те демотивира. Дај си време и биди редовна со тренинзите. 

Титулата #СиГАЗиме не ја стекнавме преку ноќ и од лежење!

Познато е дека класичното кревање на маса со тежини е најефикасно, но со правилна намена на ластиците многу лесно може да дојде до голема промена на телото, затоа ги снимив предлог тренинзите со ластици и уште 56 вежби за замена, специјализирани за долниот дел од телото. 

Пред се, мора да си свесна дека целиот процес зависи од тебе и твојата посветеност да се сакаш себе си што посилно. Второ, доколку не пропуштиш тренинг со ластиците за отпор, за некоја недела ќе ги забележиш и резултатите.

Ако си била или си дел од Армијата веќе виде како делуваат програмите. 

Епа сега имаме плус и дополнителен отпор! 

Во превод: Ќе делуваат ДУПЛО ПОВЕЌЕ!

Дали можам да го користам попустот повеќе пати?

Да, попустот можеш да го искористиш повеќе пати.

КАКО МОЖЕ ДА платам?

Уплатата се врши при достава. Безбедно и лесно.

поддршка и контакт

Тука сме за тебе, за сите останати прашања пиши ни на help@anastojanova.com.