достава до дома

100% квалитет

плаќање при достава

24/7 поддршка

 • Home
 • /
 • Shop
 • /
 • 90 Дневен Фитнес Планер
Промо!

90 Дневен Фитнес Планер

(10 рецензии)

Original price was: 890.00 ден.Current price is: 690.00 ден.

Нарачај го овој фитнес планер и планирај ги твоите денови, седмици, месеци – за да ја стекнеш дисциплината и издржливоста што секогаш си сакала да ја видиш кај себе.

Што има внатре:

 • Оддел за планирање на месечни цели во следните 3 месеци;
 • Оддел за планирање на твоите дневни и неделни фитнес активности во следните 90 дена;
 • Оддел за планирање на твоите дневни и неделни оброци во следните 90 дена;
 • Оддел за планирање на твојата неделна шопинг листа;
 • Едукација за 3те најважни сегменти од твојата фитнес трансформација и други интересни елементи.

398 на залиха

Здраво женска!

Пред 4 години, за прв пат и тоа сосема случајно, одлучив да направам електронска верзија на ФИТНЕС ПЛАНЕР за 2020 год.

Девојките го обожаваа!

Беше една од најкористените работи, покрај програмите. Планирај ги твоите денови, седмици, месеци и стекни ја дисциплината и издржливоста што секогаш си сакала да ја видиш кај себе.

Следната година, се фатив за работа и решив да направам едно мало истражување – па сите девојки кои го користеа првиот ФИТНЕС ПЛАНЕР одговорија што е она што им се допаѓаше, што фалеше и каков би сакале да биде и изгледа новиот планер за 2021.

Со други зборови, во 2021ва година, овој планер ГО СОЗДАДОВТЕ ВИЕ! И затоа знам дека ќе го обожавате!

Одговорот кој што најмногу се повторуваше и ме наведе на ова беше: САКАМЕ ДА БИДЕ ВО ПЕЧАТЕНА ВЕРЗИЈА!

Тадааааам!

Со гордост ви го претставувам првиот ФИТНЕС ПЛАНЕР кај нас.

Затоа што е нешто ново за мене, а и за вас, количините оваа година ќе бидат ограничени.

Да #сиГАЗиме со стил!

Сакањееее! ❤️

10 прегледи за 90 Дневен Фитнес Планер

 1. Викторија Мицоска (верифициран купувач)

  Предобар дизајн, квалитет и контент. Мотивација преголемаа????

 2. Sandra (верифициран купувач)

  Врвен дизајн, прегледен, интересен и пред се мотивирачки

 3. Марта Стојмановска (верифициран купувач)

  Фитнес планерот на Ана Стојанова е нешто кое, секој, кој води грижа за себе и своето здравје, мора да го има. Содржината е внимателно и со многу љубов избрана и организирана, а самиот дизајн воодушевува и создава чувство да едвај чекате да го почнете своето фитнес патување.Сите пофалби за Ана и нејзиниот тим!

 4. Elena (верифициран купувач)

  Planerot e dobitna kombinacija zaedno so planot za ishrana i palnot za vezbanje. Imajkji go pokraj sebe so svojata odlicna sodrzina deluva kako potsetnik i motivacija za ostvaruvanje na celta.

 5. Стефанија Попоска (верифициран купувач)

  Предобар си почнав денеска да пишувам заедно со сите. Ми беше жал да го почнаам ?? Немам зборови… ПРЕДОБАР❤❤❤

 6. Anisa Dauti (верифициран купувач)

  Samo mozam da kazam deka nemam zborovi
  Preubava e knigata❤️
  Fala ti Ana ??

 7. Марија (верифициран купувач)

  Немам зборови планерот е нешто неверојатно Woow баш нешто што ми фалеше, содржината е предобра, квалитетот на ниво. И едно големо БЛАГОДАРАМ до Ана ❤️ и нејзиниот тим ❤️.

 8. Марија (верифициран купувач)

  Големо БРАВО за Ана, и за се што ќе направи. ???

  Планерот е нешто преубаво, како и се останато. Браво ?

 9. Верица (верифициран купувач)

  Нешто што ми фалеше, мотивација ПРЕГОЛЕМА. ??
  Фала ти Ана ?

 10. Мартина Јолева (верифициран купувач)

  Прекрасно, само што ќе погледнам во планерот ми дава сила и мотивација да станам и да извежбам и да го поплнам празното место што сум извежбала и јадела денес.

Додади рецензија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *