достава до дома

100% квалитет

плаќање при достава

24/7 поддршка

 • Home
 • /
 • Shop
 • /
 • 5 ЛАСТИЦИ за вежбање + ВИДЕО ВОДИЧ со над 50 видео вежби + БОНУС летни рецепти и БЕСПЛАТНА достава
Промо!

5 ЛАСТИЦИ за вежбање + ВИДЕО ВОДИЧ со над 50 видео вежби + БОНУС летни рецепти и БЕСПЛАТНА достава

(112 рецензии)

Original price was: 1,290.00 ден.Current price is: 990.00 ден.

Booty Booster ластиците ќе те вратат во твојата фит рутина по одмор.

Купи го производот денес и добиј:

 • сет со 5 ластици со различна јачина
 • БЕСПЛАТНА достава
 • ВИДЕО ВОДИЧ со над 50 видео вежби
 • БОНУС летни рецепти
 • Достапни ЗАСЕКОГАШ/НЕОГРАНИЧЕНО

Ако пиеше коктели секој ден на плажа, време е за DETOX.
Со Booty Booster ластиците добиваш тренинзи, библиотека со вежби за најразлични комбинации, ГРАТИС Peach Army рецепти за да се вратиш во твојата фит рутина.

 

112 прегледи за 5 ЛАСТИЦИ за вежбање + ВИДЕО ВОДИЧ со над 50 видео вежби + БОНУС летни рецепти и БЕСПЛАТНА достава

 1. Martina

  Прекрасно!

 2. Aleksandra (верифициран купувач)

  Штом стигнавме да блокираме сервер,мислам ластиците ке добијат највисока оценка,прво со оглед на заинтересираност,второ со достигнувањето на толку висока желба да ги имаме и да вежбаме со нив и по тој краток период на вежбање.Ана најдобра.Браво

 3. Bojana Madzovska

  Cannot wait to try them! ♥️

 4. Teodora

  Super e.

 5. Simona

  10000/10 ?!

 6. NARCISA

  The best

 7. Стефанија Попоска (верифициран купувач)

  Едвај чекам да стасат???

 8. Mel

  Супер понуда!

 9. Викторија Мицоска (верифициран купувач)

  Баш ова ни требаше во Македонија со оглед на тоа каква е цената тука на спортската опрема. ОВА Е ПРЕПРЕПРЕКРСНО???

 10. Tanja (верифициран купувач)

  Nemam mnogu da dodavam, edvaj cekam da gi imam. Sakam i drugi sportski proizvodi so naseto ARMISKO logo ?. Kako nasata ANA nema druga?

 11. Kristina (верифициран купувач)

  Konecno I vo moi race!!Prekrasen dizajn,izbor na boi,pakuvanje,so eden zbor sovrsenstvo!!Drugo ne ni ocekuvav da mi pristigne ???

 12. Мартина Павлоска (верифициран купувач)

  Одлични се ??

 13. Maja (верифициран купувач)

  Одлични се ластиците, во комбинација со вежбите – прав погодок

 14. Meri (верифициран купувач)

  Сметам дека ластиците се нешто што секоја девојка треба да го има,а програмот со вежбите е нешто најбитно што ви треба за да ве води ,затоа топло ви ги препорачувам да си ги набавите веднаш !

 15. Сања (верифициран купувач)

  Ластиците се прекрасни! Уште денес ќе ги пробам ?

 16. Силвана (верифициран купувач)

  Ластиците се одлични!
  Повеќе од 5 месеци ги користам и навистина се прекрасни ?

 17. Александра Велкова (верифициран купувач)

  Cotton candy babies?? Ги користам уште од нивно пуштање во продажба и можам да кажам дека разликата во тренинзите со и без нив е огромна. ?Сега не можам да го замислам тренингот без нив. Вежбите што доаѓаат заедно со ластиците иако навидум лесни и кратки – воопшто не се наивни. 10/10 recommended ?

 18. Сања Механџиска (верифициран купувач)

  Ластиците се топ, ги имам од Октомври 2021 и уште се ко нови со масовно користење 😊 вежбите со ластици имаат ооогромен ефект! Топ!

 19. Мартина (верифициран купувач)

  Супер се ластиците! Топла препорака😊

 20. Оливера (верифициран купувач)

  Ластиците се врв,со нивно редовно користење во резултатот нема утка🙂
  Моја препорака да си ги набавите веднаш.

 21. Елена (верифициран купувач)

  Како почнав да вежбам сфатив дека ќе ми бидат потребни и ластици.Е сега колку да земам,еден,два повеќе? Навистина незнаев и се нешто се размислував.Потоа излезе првата објава на Ана ластици за отпор и ги земав веднаш без двоумење 5 таман ми се.Сега му се секогаш тука за вежбање и подобри резултати.

 22. Simona (верифициран купувач)

  Imajki vo predvid deka vezbam recisi cel zivot, lasticite gi naracav od ljubopitnost, megutoa moram da kazam deka se super i mi se super moznost za domasen trening koga ne uspevam da stignam vo teretana.
  Pozdrav Ana, ti posakuvam tebe i na tvojata ekipa samo uspesi!

 23. Ивона (верифициран купувач)

  Одлични се

 24. Tijana

  Lasticite se super, gi preporacuvam na site koi sto se mislat, nema da pogresite. ❤️

 25. Ilina (верифициран купувач)

  Predobri lastici.

 26. Босе (верифициран купувач)

  Ластиците се предобри 🙂
  Ги препорачувам на сите.

 27. Ивана Тушевска (верифициран купувач)

  Одлично потрошени пари! Ластиците се со супер квалитет и ги користам најредовно. Бонус вежбите се топ! A gift that keeps on giving!

 28. Angela (верифициран купувач)

  Odlicni se lasticite blagodaram ☺️

 29. Anita (верифициран купувач)

  The bestttt!!!

 30. Julija (верифициран купувач)

  Vezbite se top,i so lastik ima mnogu brzi rezultati 😍

 31. Марија (верифициран купувач)

  Задоволна сум,со тоа што треба малце повеќе време за видливи резултати.Ги комбинирам секојдневните вежби со тренингот со ластици.Очекувам добар резултат !!!

 32. Јаворче (верифициран купувач)

  Ластиците топ,требаше порано да си ги порачам,толку имам да кажам 🙂

 33. Здравкица (верифициран купувач)

  Ластиците се ТОП ! 🍑🤍

 34. Анета (верифициран купувач)

  Одлични се, супер дизајн, топло ги препорачувам на секоја девојка

 35. Софија Иванова (верифициран купувач)

  Кога ги нарачав бев веќе во 6 -та недела од програмата и успеав да ги користам Heavy и X- Heavy. Едвај ги дочекав. Прекрасни се навистина. Морам да напоменам дека и целиот сет како е спакуван е уникатност.

 36. Сара (верифициран купувач)

  Одлични и преслатко изгледаат 💕

 37. Ванге (верифициран купувач)

  Ластиците се топ вежбите со нив и без нив не се исти и нормално подобри резултати

 38. Теодора (верифициран купувач)

  Ластиците се одлични .🤍

 39. Клаудиа (верифициран купувач)

  Многу сам задоволна од ластиците. Резултатите се разликуваат уште од првата седмица. 🍑

 40. Теодора (верифициран купувач)

  Ластиците штрумфастични, резултат од прва употреба. Благодарност до небо <3

 41. Јасмина (верифициран купувач)

  Ластиците се топ,топло ги препорачувам на секоја девојка

 42. Aleksandra (верифициран купувач)

  Преубај ластици! 🍑 Врвен квалитет. Досега немам користено олку убај ластици 😍

 43. Тамара (верифициран купувач)

  Презадоволна.. ластиците се супер растегливи, вреди да се купат 🙂

 44. Весна (верифициран купувач)

  Одлични се ! Топла препорака !

 45. Илинка (верифициран купувач)

  Ластиците се одлични, прекрасни, вежбањето со нив е многу поефективно.Топло ги препорачувам!🥰

 46. Pinky (верифициран купувач)

  ФАН -ТА- СТИ- ЧНИ.
  Огромен плус од мене што се во розеви тонови 😀

 47. Ивана (верифициран купувач)

  Ластиците се must have за секоја девојка! Предобри 💕

 48. Дијана (верифициран купувач)

  Морам да споделам дека ластиците се врв. Секое мускулче гори 100 % 🔥🔥🔥
  Едните ги поклонив на золвата( сестрата на мажот ) и таа е задоволна многу

 49. Maja Jovanovska Ilievski (верифициран купувач)

  Ластиците се the best!!! BURNING 🔥🔥🔥Одлични за постигнување на поголем ефект при вежбањето. За разлика од претходните што ги имав овие на Ана се многу квалитетни и издржливи, а сега и со супер цена 🙂Фала ти Ана што постоиш ♥️🍑🥰

 50. Aleksandra

  Prekrasni se ,voodusevena sum

 51. Maja Dodeva (верифициран купувач)

  Odlicni se, topla preporaka da si gi kupite🫶🏼

 52. Елена (верифициран купувач)

  Ластиците се супер! Ги користам 2 години и немаат мрднато! 💗

 53. Бела (верифициран купувач)

  Супер се ластиците ми помагаат при вежбање на тренинзите од програмите🥰

 54. Ljubica (верифициран купувач)

  Zdravo , spored mene lasticite se tenki i se zasukuvaat

 55. M. (верифициран купувач)

  Lasticite se predobri, topla preporaka, sekoja devojka treba da gi ima i da gi koristi 💪🔥⚡

 56. Ружица (верифициран купувач)

  Одлични! Must have 🤗

 57. Драгица (верифициран купувач)

  Супер се, си ја вршат работата баш како што треба, спакувани стокмени да не ги мислаш. А плус си имаш и вежбички. Што повеќе од тоа. Ана мисли на се. 🤩🥰

 58. Милица (верифициран купувач)

  Одличен квалитет и дизајн, пријатна боја…..ги имам веќе година и пол и нема никаква промена…никакво истегнување, кинење….имаат добар интензитет на отпор при вежбање. Вежбите ТОП 👍
  Ајде Ана текчиња брендирани се на ред со неколку интензитети 😉

 59. Билјана (верифициран купувач)

  Одлични!

 60. Kalina (верифициран купувач)

  .

 61. Ивана М. (верифициран купувач)

  Must have!!! Ластиците се супер во секој поглед, растегли, супер боја, 5 различни ластици со различна јачина на растегливост, супер и за почетници и за искусни вежбачи!!! <3

 62. Dijana (верифициран купувач)

  Najdobri do sega gi preporacuvam od srce🍑

 63. Tanja (верифициран купувач)

  Veke dve godini vezbam so lasticite, najkorisno nesto sto sum kupila, gi preporacuvam na sekoj sto saka uste poefikasen trening.

 64. Дорис (верифициран купувач)

  Ластиците се супер! Ги имам веќе 2 години, плус има и вежби. Можат и да се комбинираат. Дефинитивно е нешто што вреди да се има! 🙂

 65. Andrijana21

  Cute, great amazing ! Od boja, do feel, do funkcija. I kjerka mi vezba so mene i go obozava baby pink 🙂 najslaboto! Toa e nejzino od start! Super i bilo za istegnuvanje ! I mene mi se i za istegnuvanje i za poefikasno vezbanje!

 66. Будима (верифициран купувач)

  Одлични се за вежби и за раце и за нозе.

 67. Сања (верифициран купувач)

  Не можам да замислам тренинг без ластиците, предобри 🍑

 68. Monica (верифициран купувач)

  Odlicni se .

 69. Бети (верифициран купувач)

  Одлични, прилагодливи и за почетници, може да се комбинираат за вежби кои ги опфаќаат сите групи мускули. Освен ластиците одлични се и пакет вежбите кои доаѓаат со ластиците. Во видеата можеби недостасуваат вежби за раце кои може да се изведат со ластици.

 70. AlekSandra (верифициран купувач)

  So lasticite vezbam otkako gi kupiv uste pred 2 godini star vojnik sum jas🪖 i se predobri zaradi kako i vezbite so lastici💪koj ne gi kupil odma da si gi naraca👌Ana e👑tocno znae sto ni treba za 🍑💪🫶

 71. Anisa Sherifi Dauti (верифициран купувач)

  Najdobri🫶

 72. Jasna (верифициран купувач)

  Super e toa shto se vo poveke velicini za razlicna otpornost, samo treba da bidat poshiroki bidejki se zasukuvaat i toa malku nervira pri vezbanje

 73. Elena Hristovska (верифициран купувач)

  Po vtor pat gi imam i tie sto najmnogu gi koristam i po vtor pat mi se kinat…. Sorry 😕

 74. Flora Hajdari Musliu (верифициран купувач)

  👍🏻

 75. Nikoleta (верифициран купувач)

  Предобри и ефикасни ластиците и вежбите,комбинациjа топ! 🍑

 76. Лидија Попоска (верифициран купувач)

  додека вежбав дома ластиците ми беа незаменлив дел од опрема, поготово за абдуктори и аддуктори. сега вежбам во теретана и можам да речам дека квалитетеот на ластиците од ана е далеку подобар од било кој што ми е на располагање таму

 77. Маја (верифициран купувач)

  Ластиците се О Д Л И Ч Н И со одличен дизајн, квалитет и бои (омилени боиии) 🥰
  Вежбите се исто преееедобри! 🫶🏻
  Препорака до секоја девојка.

 78. Sofija (верифициран купувач)

  Gi koristam odamna , prezadovolna sum!

 79. Jasmina (верифициран купувач)

  Super se …od denes pocnuvam so nov 🙂

 80. Sashka (верифициран купувач)

  Lastici i samo lastici, za podobar efekt! Jas redovno gi koristsm i sum prezadovolna.Blagodaram Ana shto mislis na nas 🤗

 81. Danica (верифициран купувач)

  Super se lasticite, predhodno imav drugi i za sporedba ovie se podobri i super spakuvani vo torbicka. Mene mi e predobro shto ima i vodic so vezbi i toa ZASEKOGASH!

 82. Наташа (верифициран купувач)

  Одлична нијанса. Вежбаме заедно со ќеркичките.

 83. Lile (верифициран купувач)

  Lasticite se super mnogu sum zadovolna i videata mnogu mi pomagaat mnigu sum zadovolna preporacuvam sekoj koj ima ima moznost da gi kupi nema da zgresi gi imas zasekogas i lasticite i videata a i cenata e super.Mnogu vi blagodaram💕💕

 84. Maja (верифициран купувач)

  Top💯

 85. Тамара (верифициран купувач)

  Кога сакам да обновам мотивација, си купувам нешто ново.
  Во овој случај изборот падна на ластиците, кои си се комплетирани со вежбите, но и одлично се вклопија во останатите реквизити за вежбање. Од време-навреме се случува слика, во знак на задоволство, бидејќи се ПРЕДОБРИ!💖

  Љубов!!!🫶🏻

 86. Валентина

  Едвај чекам да почнам да вежбам, имав царски пред 4 месеци, ја чекам раната 🤔

 87. Марија (верифициран купувач)

  Преубави, секој тренинг со нив е различен од тренинг со обични ластици. Бев скептик, ама на крај сфатив дека овие се ептен посебни!!

 88. Ангела (верифициран купувач)

  12/10 Ги купив првата недела од летниот предизвик и можам да кажам дека не знам како вежбав без нив. Најтопла препорака

 89. Marija

  Odlicni 👌

 90. Невена (верифициран купувач)

  Ластиците се супер и едвај чекам да продолжам со вежбање и да ги користам

 91. Марија (верифициран купувач)

  Ластиците се прекрасни, вежбите кои доаѓаат со нив исто. И футролчето во кое се спаковани, самиот материјал на ластиците и нивната цврстина се прекрасни. Презадоволна сум!

 92. Marija (верифициран купувач)

  Lasticite se odlicni … ❤️

 93. Cvetlana (верифициран купувач)

  Preubavi, materijalot e super, predhodno imav edni no materijalot bese ljepliv. Ovie se cista 10ka.

 94. Дона Јовановска (верифициран купувач)

  Одлични се, ги користам за секој тренинг.

 95. Jasminka (верифициран купувач)

  Supertttt

 96. Simona (верифициран купувач)

  Super se lasticite. Nijansite na boja isto.

 97. Габи (верифициран купувач)

  Прекрасно нешто, жал ми е што 3 месеци за одредени вежби вежбав без ластици, прекрасно е чувството со нив.
  Ти благодариме Ана што постоиш за нас 😊

 98. Ангела Ристова Георгиевска (верифициран купувач)

  Од пакување до производ, се осмислено перфектно! Секоја чест! Лани користев некои ефтини ластици кои чинеа можеби пола од ова, но за неколку недели се скинаа и не од вежбање, да се разбереме, од неквалитет се скинаа. Овие ги користам еве 3 недели и се перфектни. Знам дека ќе си ги имам долго и ќе си ги користам. Сакање!

 99. Александра (верифициран купувач)

  Одлични се! Квалитетни, запакувани во убава футрола, боите исто така одлично избрани, цената е прифатлива. Вежбите кога се користат ластиците се another level💜

 100. Ivana (верифициран купувач)

  Lasticite se odlicni gi preporacuvam na sekoj ❤️🍑Cista 5-ka vezbite mnogu popravilno se izveduvaat so pomos na niv😊

 101. Biljana Jovanoski (верифициран купувач)

  Lasticite se vistinska srekja. I ova go mislam bukvalno. Jas gi pocnav letnite predizvici bez niv I ok bese vezbanjeto, no so niv se e vekje nesporedlivo poefikasno I poubavo. A momentot sto doagjaat sofisticirano spakuvani, fino dizajnirani, I po top cena toa e added value, te pravi da gi sakas uste povekje.

 102. Valentina (верифициран купувач)

  Lasticite se fantasticni nemam zborovi so koj mozam da gi opisam.Preubavo spakuvani a uste poubavi za koristenje treningot so niv e mnogu polesen i poefikasen.Gi koristam veke edna nedela i sum mnogu zadovolna ke prodolzam da gi koristam cel svoj zivot😍

 103. Maja (верифициран купувач)

  Odlicni se pa vakov trening ne sum imala ama voda slabo pijam

 104. Dragana (верифициран купувач)

  Lasticite se super, vezbite odlicni! So radost vezbam sekoe utro.
  Se cuvstvuvam posrekna i polna so energija
  Vi blagodaram

 105. Исидора (верифициран купувач)

  Прекрасни се, и дизајнот им е преубав чиста 10ка 🤗

 106. Ана (верифициран купувач)

  Ми се допаѓа кодираноста со боја во однос на отпорот на ластикот, убаво се спакувани. Бонус вежбите се одлични!

 107. Gabriela (верифициран купувач)

  Odlicni!

 108. Зорица (верифициран купувач)

  Прекрасни се! Не можам да го замислам тренингот без нив! 🥰

 109. Христина (верифициран купувач)

  Ластиците се супер,во комбинација со вежбите ТОП. Вежбам редовно и ефектот е голем. Чиста 10.

 110. Емили (верифициран купувач)

  Вежбите и ластиците се супер! А и резултатите исто така! 😉❤️

 111. Марија (верифициран купувач)

  Фантастична работа се ластиците. Долги години вежбам во теретана, но после пороѓајот и обврски со бебе немам време да се посветам на тоа. Вежбањето со ластици претставува вистинско задоволство, имаат одличен дизајн на кој е назначен отпорот, со еден збор преставуваат вистинска замена за теретана. Дури спие бебчето јас го користам тоа време за вежбање. Вежбите се одлични. После вежбањето се осеќам исполнета и полна со енергија.

 112. Evgenija (верифициран купувач)

  Super!

Додади рецензија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *