достава до дома

100% квалитет

плаќање при достава

24/7 поддршка

 • Home
 • /
 • Shop
 • /
 • 5 ЛАСТИЦИ за вежбање со различен отпор/јачинa
Промо!

5 ЛАСТИЦИ за вежбање со различен отпор/јачинa

(18 рецензии)

990.00 ден

 

ШТО ДОБИВАШ:

 • 5 ластици со различна јачина

 

18 прегледи за 5 ЛАСТИЦИ за вежбање со различен отпор/јачинa

 1. Martina

  Прекрасно!

 2. Aleksandra (верифициран купувач)

  Штом стигнавме да блокираме сервер,мислам ластиците ке добијат највисока оценка,прво со оглед на заинтересираност,второ со достигнувањето на толку висока желба да ги имаме и да вежбаме со нив и по тој краток период на вежбање.Ана најдобра.Браво

 3. Bojana Madzovska

  Cannot wait to try them! ♥️

 4. Teodora

  Super e.

 5. Simona

  10000/10 ?!

 6. NARCISA

  The best

 7. Стефанија Попоска (верифициран купувач)

  Едвај чекам да стасат???

 8. Mel

  Супер понуда!

 9. Викторија Мицоска (верифициран купувач)

  Баш ова ни требаше во Македонија со оглед на тоа каква е цената тука на спортската опрема. ОВА Е ПРЕПРЕПРЕКРСНО???

 10. Tanja (верифициран купувач)

  Nemam mnogu da dodavam, edvaj cekam da gi imam. Sakam i drugi sportski proizvodi so naseto ARMISKO logo ?. Kako nasata ANA nema druga?

 11. Kristina (верифициран купувач)

  Konecno I vo moi race!!Prekrasen dizajn,izbor na boi,pakuvanje,so eden zbor sovrsenstvo!!Drugo ne ni ocekuvav da mi pristigne ???

 12. Мартина Павлоска (верифициран купувач)

  Одлични се ??

 13. Maja (верифициран купувач)

  Одлични се ластиците, во комбинација со вежбите – прав погодок

 14. Meri (верифициран купувач)

  Сметам дека ластиците се нешто што секоја девојка треба да го има,а програмот со вежбите е нешто најбитно што ви треба за да ве води ,затоа топло ви ги препорачувам да си ги набавите веднаш !

 15. Сања (верифициран купувач)

  Ластиците се прекрасни! Уште денес ќе ги пробам ?

 16. Силвана (верифициран купувач)

  Ластиците се одлични!
  Повеќе од 5 месеци ги користам и навистина се прекрасни ?

 17. Александра Велкова (верифициран купувач)

  Cotton candy babies?? Ги користам уште од нивно пуштање во продажба и можам да кажам дека разликата во тренинзите со и без нив е огромна. ?Сега не можам да го замислам тренингот без нив. Вежбите што доаѓаат заедно со ластиците иако навидум лесни и кратки – воопшто не се наивни. 10/10 recommended ?

 18. Сања Механџиска (верифициран купувач)

  Ластиците се топ, ги имам од Октомври 2021 и уште се ко нови со масовно користење 😊 вежбите со ластици имаат ооогромен ефект! Топ!

Додади рецензија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.